Mebor dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Klienci z całego świata doceniają mocną i niezawodną konstrukcję i wysoką wydajność technologi Mebor.
Obszar działalności Mebora zawiera maszyny i technologie dla małych, średnich i dużych tartaków, od niewielkich traków taśmowych po komplekosowe linie trakowe.

Historia sukcesu Mebora.

Rodzina Mesec ze Słoweni cięciem i obróbką drewna zajmuje się od lat. W 1982 założyciel firmy Boris Mesec zaprojektował i zbudował pierwszą piłę taśmową spod znaku Mebor. Z roku na rok coraz więcej klientów przekonywało się do naszych osiągnięć, a nasza rosła w szybkim tempie. Jakość naszych rozwiązań została doceniona przez przynanie nam wielu prestiżowych nagród, zostaliśmy wyróżnieni jako najprężniej rozwijający
się mały biznes w Słowenii w 2011 roku. Jesteśmy jednym z wiodących producentów.

Mebora Know-How.

Uruchomiliśmy własny tartak, używając naszych maszyn i technologii. To pozwoliło nam spojrzeć na to co robimy z zupełnie innej perspektywy – zrozumieliśmy potrzeby i problemy tartaków. Nasza drużyna składa się z ekspertów specjalizujących się w projektowaniu, automatyzowaniu, elektrotechnice, hydraulice, bezpieczeństwie przy pracy. Ponad 30 lat naszej ścisłej współpracy z tartakami na całym świecie upewniło nas w przekonaniu, że możemy pomóc Ci ulepszyć Twoją produkcję !

Lider technologii!

Jesteśmy dumni, że nasze traki i inne technologie są rezultatem naszego ciągłego dążenia do rozwoju i innowacji. Pierwsi stworzyliśmy w pełni zautomatyzowany trak taśmowy, Niektóre z naszych innowacji miały bezpośredni wpływ na przemysł. Ciągłe badania i rozwój utrzymują nas niezmiennie na pozycji liderów, a naszych

Serwis Mebora.

Sieć serwisów Mebora zawiera ponad 20 wykwalifikowanych serwisowych drużyn na całym świecie, dlatego nasze zespoły są w stanie szybko reagować na Państwa sygnały. Gwarantujemy dostępność naszych serwisów, jak i części zamiennych dla wszystkich maszyn Mebora.

mebor-iso-9001-bureau-veritas-certification

Gwarancja jakości.

Jako, że jesteśmy firmą rodzinną, jakość jest naszym osobistym i najważniejszym celem. Rdzeniem jakości Mebora jest doświadczony zespół. Wykorzystujemy najnowsze technologie produkcji i sprawdzone elementy od renomowanych światowych producentów. Kontrola jakości i wydajności daje gwarancję na każdą maszynę Mebora.

mebor-CE

Bezpieczeństwo Mebora.

Nasze maszyny uwzględniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Co ważne, Mebor dodaje kilka dodatkowych funkcji bezpieczeństwa dla pracowników oraz zapobiegających uszkodzeniom mechanicznym maszyn.

Szkolenia Mebora.

Po każdej instalacji nasi wykwalifikowani technicy zapewniają szkolenia dla jeszcze wydajniejszej obsługi i konserwacji maszyn.

Od Słowenii po cały świat!

Nasza siedziba mieści się w Słowenii, w Centralnej Europie. Słowenia zajmuje 3 miejsce w Europie pod względem ilości lasów. Z naszych fabryk w Słowenii dostarczamy maszyny i technologie do ponad 45 krajów na całym świecie.

Projektowanie na zamówienie.

Dobrze rozumiemy specjalne potrzeby naszych klientów, zajmujemy się więc również projektowaniem maszyn na specjalne życzenie klientów.

Dostosowanie do warunków.

W przypadku, gdy maszyna będzie instalowana w strefie tropikalnej, dołączamy silniki przystosowane do tropików, itp.

Close Menu