Traki taśmowe

HTZ 1300 PLUS

Najszybszy i najbardziej zmodernizowany trak taśmowy Mebora! 1300 SP Plus zawiera najnowszy system sterowania z 10 ekranami, oraz dodatkowe fukncje pozwalające oczczędzać czas.

HTZ 1200 SP Plus

Wysoka wydajność w doskonałej cenie! HTZ 1200 SP Plus jest jednym z najpopularniejszych naszych traków taśmowych.

HTZ 1100 PRO

W porównaniu z HTZ 1000, HTZ 1100 oferuje więcej opcji, takich jak na przykład rozkrój kłód o średnicy do 900 mm. Zarówno ten, jak i większe traki taśmowe Mebora mogą być w pełni wyposażone w automatyczny podwójny system cięcia. Oznacza to, że deska jest usuwana automatycznie podczas cięcia w obu kierunkach.

HTZ 1000

Trak HTZ 1000 umożliwia małym tartakom cięcia z profesjonalną precyzją i szybkością. Kluczową cechą są szerokie ostrza, pełna hydraulika i automatyczny system kontroli Mebor. Wszstko to dostepne jest w przystępnej cenie. Możliwa również wersja, która jest ręcznie sterowana i posiada ręcznie obsługiwane zaciski.

HTZ 800

Cechy dużego Traka taśmowego w małym „opakowaniu”! HTZ 800 to najmniejszy Trak tasmowy Mebora. Jest dostępny zarówno w prostej konfiguracji z zaciskami ręcznymi, lub w pełnej hydraulicznej wersji automatycznymi obracakami, itp.