KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Nasze adresy

Tu znajdziesz wszystko, czego potrzeba do kontaktu z nami

Siedziba firmy

SPRZEDAŻ I SERWIS
MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA
ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz

Sprzedaż i obsługa

inż. Dariusz Kwiatkowski
tel.: +48 735 963 383
e-mail.: darek.mebor@gmail.com
e-mail.: traki@max-box-drewno.pl

Napisz do nas

Przygotujemy odpowiedź dla Ciebie
[[[["field11","equal_to","ZGADZAM SI\u0118"]],[["show_fields","field13"]],"and"],[[["field15","equal_to","POKA\u017b"]],[["show_fields","field23"]],"and"],[[["field21","equal_to","POKA\u017b"]],[["show_fields","field25"]],"and"],[[["field30","equal_to","Pytam z ramienia firmy"]],[["show_fields","field26,field27,field28,field29"]],"and"]]
1 Step 1
Pytasz w imieniu swoim własnym, czy firmy?Wybierz opcję

Zaznaczając poniżej odpowiednią opcję, możesz przeczytać informacje dotyczące przetwarzania danych odnośnie użycia tego formularza oraz skróconą informację o przetwarzaniu danych.

Informacja - wymóg prawa

Drogi Kliencie, użytkowniku naszej strony,

Prawo nakłada na nas obowiązek otrzymania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Chociaż nie wykorzystujemy ich nigdzie indziej, to nie możemy odczytać od Ciebie wiadomości ani jej przetworzyć, jeśli nie uzyskamy zgody od Ciebie.

Poniżej widzisz klauzulę o przetworzeniu Twoich danych. Jeśli chcesz do nas wysłać wiadomość lub zapytanie, prosimy o zaznaczenie pola wyrażenia zgody.Dopiero po jego zaznaczeniu pojawi się przycisk umożliwiający wysyłkę.
Nie musisz wypełniać formularza - jeśli chcesz - zadzwoń do nas. Numer telefonu znajdziesz powyżej lub wyświetli się TUTAJ, kiedy przytrzymasz kursor myszki na tym tekście.

Informacja - wyrażenie zgody

Na co wyrażasz zgodę?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wybierając opcję "ZGADZAM SIĘ" zezwalasz nam na:

  • przetworzenie Twoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nazwa firmy, NIP) do celów związanych z odpowiedzią na wypełnienie formularza, ​
  • wykorzystanie danych do kontaktu z Tobą drogą elektroniczną lub poprzez e-mail,
  • przesłanie materiałów informacyjny bezpośrednio związanych z odpowiedzią na ten formularz,
  • wysyłanie informacji związanych z działalnością naszej firmy i dotyczącą naszych produktów, promocji oraz innych materiałów związanych z uzasadnionym interesem Administratora.

Administratorem danych osobowych jest MAX BOX DREWNO ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz. Pełna treść klauzuli oraz regulaminu strony znajduje się w naszej Polityce prywatności.


Zgoda na przetwarzanie danychWybierz opcję
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right