O firmie

Kilka słów o Max-Box-Drewno

Nowoczesna technologia

Bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach przeznaczonych dla wymagających przedsiębiorstw. Jednocześnie zapewniamy pomoc w uruchomieniu i szkoleniu.

Wysokowydajne narzędzia

Produkty dla profesjonalistów ceniących spokój i dobrą pracę. Oferta naszych produktów to sprawdzone i przetestowane narzędzia i akcesoria w pełnej gamie.

Rozwiązania proekologiczne

Maszyny do drewna to urządzenia projektowane z myślą o ekologii. Pobór energii jest absolutnie minimalny do zapewnienia płynnej obróbki oraz ciągłej i bezproblemowej pracy.

Brak zanieczyszczeń

Wdrażamy i sprzedajemy te produkty, które zapewniają maksymalną ochronę dla środowiska. Minimalizujemy w ten sposób niekorzystny wpływ na naszą naturę i otoczenie.

Kilka słów o nas

Max-Box-Drewno stawia na profesjonalizm. Jesteśmy autoryzowanym partnerem słoweńskiej firmy Mebor, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Klienci z całego świata doceniają mocną i niezawodną konstrukcję i wysoką wydajność technologi Mebor.
Obszar działalności Mebora zawiera maszyny i technologie dla małych, średnich i dużych tartaków, od niewielkich traków taśmowych po kompleksowe linie trakowe. Nasz wykwalifikowany skład prowadzi szkolenia w obsłudze maszyn, pomaga w doborze odpowiednich produktów dla przemysłu drzewnego oraz tworzy projekty linii tartacznych.

Ponadto współpracujemy z rumuńską firmą Metamob, która oferuje profesjonalne i wysokiej jakości usługi w zakresie serwisowania piły taśmowej: zgrzewanie, walcowanie, naprężanie lub zgrubianie, ustawienie piły, rozwieranie zębów, ostrzenie i stellitowanie.

Profesjonalny serwis i montaż maszyn

Od początku działalności aż do dzisiaj – szybko i bezproblemowo instalujemy i uruchamiamy maszyny u naszych klientów.

Kompleksowa obsługa

Wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę z nami – przeprowadzimy cały proces zakupu, dostawy i uruchomienia maszyn dla Twojej firmy.

16 lat na rynku - nasze doświadczenie

Działamy w branży ponad 16 lat. Jesteśmy dumni, ze zaufało nam wielu kontrahentów. Dziękujemy za zaufanie i za polecanie naszej firmy kolejnym partnerom biznesowym.

Zaangażowanie i pasja

Wszyscy angażujemy się w podejmowane działania. Wszyscy robimy to z pasją, bo wierzymy, że dobre relacje z klientami i kontrahentami pomagają rozwijać zarówno firmy jak i samego siebie. 

Chcesz zakupić dobre rozwiązanie dla swojego tartaku lub zakładu pracy?

Przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie, zaproponujemy świetne warunki finansowe.

TAK WYGLĄDAJĄ NASZE PRZYKŁADOWE PROJEKTY...

...które już zrealizowaliśmy z powodzeniem

Wszystkie projekty zamieszczone poniżej przygotowano w formacie PDF. Kliknij w odpowiednią ikonkę i pobierz plik na swój dysk lub otwórz go w przeglądarce.

0+
zainstalowanych
urządzeń
0+
lat
doświadczenia
0%
zadowolonych
klientów
0%
naszego
zaangażowania