Ostrzenie

Dla całkiem nowych i tych nieco zużytych pił
Max-Box - Drewno - Nowy Sącz, Kraków, Mebor - wyposażenie tartaków, przetwórstwo drzewa, korowanie, obrzynanie cięcie, piły tartaczne, piły taśmowe, serwis pił, ostrzenie pił, stellitowanie, naprężanie

Ostrzenie

Nasza firma wykonuje operacje ostrzenia zarówno w przypadku nowych pił taśmowych, jak i pił taśmowych, które są aktualnie w użyciu.

Oferujemy usługi ostrzenia dla:

 • Wąskie piły taśmowe stosowane w stolarstwie,
 • Piły taśmowe dla pilarek przenośnych,
 • Piły taśmowe dla profesjonalnych traków,
 • Monometaliczne piły tarczowe,
 • Piły tarczowe z ostrzami z węglików spiekanych:
  • z alternatywnymi zębami,
  • z zębami profilowanymi trapezoidalnymi
  • z zębami wklęsłymi,
 • Noże strugarskie,
 • Frezy do frezowania prostego.

Operacje te są wykonywane za pomocą kamieni szlifierskich do ostrzenia i ich głównym celem jest przywrócenie optymalnej wydajności krawędzi tnącej. Głównym wymaganiem, jakie należy spełnić podczas procesu, jest zachowanie jednolitej stałości kształtu zęba i konstruktywnych parametrów ostrza. Jedynym parametrem zmieniającym się po ostrzeniu jest szerokość piły.

Ostrzenie ostrza piły kształtuje cały kształt każdego zęba za pomocą automatycznych cyfrowych urządzeń ostrzących. Kinematyka wszystkich ruchów ma na celu zapewnienie w całym procesie jednolitego kształtu zęba, w związku z czym w pełni spełnia wymogi dotyczące stałości.

ZADAJ SZYBKIE PYTANIEFormularz

[[[["field11","equal_to","ZGADZAM SI\u0118"]],[["show_fields","field13"]],"and"],[[["field15","equal_to","Informacja o przetwarzaniu - POKA\u017b"]],[["show_fields","field8"]],"and"],[[["field15","equal_to","Skr\u00f3cona informacja o przetwarzaniu danych - POKA\u017b"]],[["show_fields","field12"]],"and"]]
1 Step 1
Pokaż informacjezaznacz, co chcesz zobaczyć

Drogi Kliencie, użytkowniku naszej strony
Prawo nakłada na nas obowiązek otrzymania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Chociaż nie wykorzystujemy ich nigdzie indziej, to nie możemy odczytać od Ciebie wiadomości ani jej przetworzyć, jeśli nie uzyskamy zgody od Ciebie.

Poniżej widzisz klauzulę o przetworzeniu Twoich danych. Jeśli chcesz do nas wysłać wiadomość lub zapytanie, prosimy o zaznaczenie pola wyrażenia zgody.Dopiero po jego zaznaczeniu pojawi się przycisk umożliwiający wysyłkę.
Nie musisz wypełniać formularza - jeśli chcesz - zadzwoń do nas. Numer telefonu znajdziesz powyżej lub wyświetli się TUTAJ, kiedy przytrzymasz kursor myszki na tym tekście.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest MAX BOX DREWNO ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz. Pełna treść klauzuli oraz regulaminu strony znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danychWybierz opcję
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

DANE KONTAKTOWE

ADRES SIEDZIBY FIRMY

SPRZEDAŻ I SERWIS
MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA
ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz

NIP: 734-29-13-546
REGON: 121264314

SPRZEDAŻ I INFORMACJE TECHNICZNE

inż. Dariusz Kwiatkowski
tel.: +48 735 963 383
e-mail.: darek.mebor@gmail.com

SERWIS PIŁ

Marcin
tel.: +48 577 040 207
Mateusz
tel.: +48 882 467 087

e-mail.: pily@max-box-drewno.pl