Wsparcie techniczne

Caption aligned here
Max-Box - Drewno - Nowy Sącz, Kraków, Mebor - wyposażenie tartaków, przetwórstwo drzewa, korowanie, obrzynanie cięcie, piły tartaczne, piły taśmowe, serwis pił, ostrzenie pił, stellitowanie, naprężanie

Wsparcie techniczne

Zadzwoń do Asystenta Technicznego Metamob aby określić czy Twój trak wymaga korekcji lub aby rozwiązać problemy które pojawiają się podczas produkcji.

Podczas konsultacji technicznej sprawdzimy zarówno trak, piły jak i ostrzarnię oraz narzędzia które Państwo stosujecie, aby ustalić najbardziej optymalne rozwiązanie w celu ulepszenia procesu produkcji.

Trak taśmowy jest sprawdzany zarówno po zatrzymaniu produkcji (sprawdzana jest kondycja kół zamachowych oraz ich symetria względem siebie, stan prowadnic) jak i podczas pracy urządzenia (sprawdzane są łożyska, prędkość piły oraz prędkość posuwu).

Również równoległość wózka oraz jego układ są sprawdzane i ustawiane poprawnie w celu uzyskania jednakowej grubości desek. Pozycja kół zamachowych, prowadnic oraz systemu naciągu są regulowane i ustawiane do poprawnych wartości.

Ostatni etap to rekomendacje najlepszego modelu piły taśmowej dobieranej ze względu na: rozmiar i parametry maszyny/traka, rodzaju drewna oraz wymiarów przecieranych kłód, pożądanej prędkości cięcia, założonych tolerancji wymiarowych, zredukowanie lub wyeliminowanie pęknięć, specjalne piły do nietypowych aplikacji.

Opcjonalnie pracownicy, którzy zajmują się obsługą, ostrzeniem pił, walcowaniem oraz obsługą maszyn do tego przeznaczonych mogą zostać w pełni przeszkoleni oraz poinstruowani tak, aby wykonywać wszystkie operacje zgodnie ze sztuką wyprawiania pił.

ZADAJ SZYBKIE PYTANIEFormularz

[[[["field11","equal_to","ZGADZAM SI\u0118"]],[["show_fields","field13"]],"and"],[[["field15","equal_to","Informacja o przetwarzaniu - POKA\u017b"]],[["show_fields","field8"]],"and"],[[["field15","equal_to","Skr\u00f3cona informacja o przetwarzaniu danych - POKA\u017b"]],[["show_fields","field12"]],"and"]]
1 Step 1
Pokaż informacjezaznacz, co chcesz zobaczyć

Drogi Kliencie, użytkowniku naszej strony
Prawo nakłada na nas obowiązek otrzymania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Chociaż nie wykorzystujemy ich nigdzie indziej, to nie możemy odczytać od Ciebie wiadomości ani jej przetworzyć, jeśli nie uzyskamy zgody od Ciebie.

Poniżej widzisz klauzulę o przetworzeniu Twoich danych. Jeśli chcesz do nas wysłać wiadomość lub zapytanie, prosimy o zaznaczenie pola wyrażenia zgody.Dopiero po jego zaznaczeniu pojawi się przycisk umożliwiający wysyłkę.
Nie musisz wypełniać formularza - jeśli chcesz - zadzwoń do nas. Numer telefonu znajdziesz powyżej lub wyświetli się TUTAJ, kiedy przytrzymasz kursor myszki na tym tekście.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest MAX BOX DREWNO ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz. Pełna treść klauzuli oraz regulaminu strony znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danychWybierz opcję
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

DANE KONTAKTOWE

ADRES SIEDZIBY FIRMY

SPRZEDAŻ I SERWIS
MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA
ul. Nawojowska 38, 33-300 Nowy Sącz

NIP: 734-29-13-546
REGON: 121264314

SPRZEDAŻ I INFORMACJE TECHNICZNE

inż. Dariusz Kwiatkowski
tel.: +48 735 963 383
e-mail.: darek.mebor@gmail.com

SERWIS PIŁ

Marcin
tel.: +48 577 040 207
Mateusz
tel.: +48 882 467 087

e-mail.: pily@max-box-drewno.pl